| AlexStefan1 a întrebat:

ce parere aveti despre acesti pantofi sport? http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0533518002.html

Merita pielea intoarsa? Nu le prea am si nu stiu daca e bune ca material, eu vreau sa alerg cu ei si nu stiu cat de buni sunt pentru asta, poate sunt care i-au mai cumparat.

1 răspuns:
| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Legat de aspect, sa stii ca arata chiar foarte ok, si fiind pantofi sport nu vad de ce nu ai putea sa alergi cu ei. Am avut si eu ceva cu piele intoarsa, si chiar nu-i problema cand alergi. Par ok.