| PsyhoChild a întrebat:

Vreau sa comand o carte de la editura delfin https://www.librariadelfin.ro/......it--i22712
si doresc sa stiu daca transportul se face prin fan curier acasa sau daca trebuie sa o ridic de la posta.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă încercai să faci comanda:
http://www.librariadelfin.ro/cos
ai fi văzut că...
====
Modalitatea de livrare
- Curier in Tara - Cargus
Transportul este gratuit pentru comenzile ce depasesc 300 de lei
Cost: 15, 00 lei
- Curier in Bucuresti - Bookurier
Transportul este gratuit pentru comenzile ce depasesc 300 de lei
Cost: 10, 00 lei
- Ridicarea coletului de la depozitul vânzătorului. Tarif : 0.00 lei.
Program ridicari comenzi: Luni - Vineri: 10:00 - 14:00. Depozitul se află la următoarea adresa:Sos. Dudesti-Pantelimon, nr. 42, Rams Center ( Zona de depozite ), Sector 3, Bucuresti.Va rugăm să aşteptaţi confirmarea telefonică a disponibilităţii produselor în stoc (nu toate produsele disponibile pe site sunt disponibile şi la sediu) înainte de a va deplasa în locaţia pentru ridicarea coletului.
Cost: 0, 00 lei