| PetrutMario a întrebat:

Vreau sa cumpar incaltaminte nike,adidas, puma etc. dar replici.Si nu stiu de pe ce site-uri sa cumpar.Cine imi da cel mai bun site ii

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce ai arunca banii pe prostii, cel mai probabil facute de copii fara copilarie in conditii de iad? Nu mai bine iei niste incaltari ca lumea facute la noi? https://www.s-karp.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa scuze... Tu vrei replici. Îți cumperi replici și te dai mare ca ai firma în picioare. Mai rar asa prostie, dar în fine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu cauti lucruri ieftine si proaste chinezării ordinare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://thacorag.com/2gqQ