| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, vreau sa-mi iau o boxa portabila. Pret intre 50-150 lei.
Ce-mi recomandati?

2 răspunsuri:
| sunshine212121 a răspuns:

Eu am cumparat boxa Divoom Airbeat-10 si sunt foarte multumit de ea. Se aude bine, clar, bateria tine vreo 6 ore si este rezistenta la ploaie, are sistem de prindere pe bicicleta si prindere pe geam.
https://goo.gl/PdkyQp

| Aaaaa1111bbbb2222 a răspuns:

La Lidl sunt acele boxe portabile la 50 de lei. Un prieten are si este destul de buna, suna destul se bine. Acum depinde si cat de tare doresti sa se auda.
Zilele astea le-am revazut in reclamele Lidl deci s-ar putea sa mai gasesti.