| Kiduuxz a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot cumpara huse pentru telefon, dar nu foarte scumpe? Orice telefon. Sa nu fie cu achizitionare prin card.

Funda.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Emag. ro gasesti o gama variata la toate preturile sunt si o firma mare si serioasa. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mobiledirect.ro
E super happy
Am comandat de vreo 3-4 ori. La a 3-a am primit si un cadou neasteptat. Livrarea e super rapida, totul frumos. Recomand! happy

| Ion-Nicusor_Vlad_N._2000 a răspuns:

Salut aici se afla cele mai ieftine https://www.mobiledirect.ro/? gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk12ePmxwAvul-VQtenqgVTKCC3-fpWXahJs-ZVHkosd0hUzLF32TqQaAmLBEALw_wcB funda?

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda cu incredere guardo.shop Sunt serioasi si poti achizitiona fara a plati cu cardul. Bafta!

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda cu incredere www.guardo.shop Sunt serioasi si poti achizitiona fara a plati cu cardul. Bafta!