| IonelaS12 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi rochii dragute in Piatra Neamt. Bacau sau Iasi? Am 18 ani si am fost in toate cele 3 orase cu gand ca voi gasi rochii, dar necunoscand orasele nu prea am stiut unde mai exact sunt magazine de rochii de ocazie! Am nevoie pentru banchet si de mers la o nunta. Si mai am la dispozitie o luna de cautare!

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Cauta la Arena mall (Bacau) sau
vezi linkurile --->

https://www.google.ro/......ps?/search

1 răspuns:
| XxKAMELIAxX a răspuns:

Sunt din Bacau..hmm..nu stiu ce sa zic, eu iti recomand sa cauti pe internet magazine rochii..si dupa te duci in magazin si te uiti.
Acesta este sfatul meu.