| SweetDreams_4601 a întrebat:

Tocmai m-am inscris la cursuri de chitara si trebuie sa imi cumpar una. Ce parese aveti despre ce de mai jos? E buna?
http://www.esound.ro/Ibanez-V50NJP-Pachet-chitara-acusti ca,p-847.html

Răspuns Câştigător
| Piku a răspuns:

Hei.Am si eu una la fel.si cant foarte bine cu ea! Eu am chitaara dar nu prea stiiu asa de bine sa cant cantece! Eu imi compun cantecelehappy fundita?puppy dog eyeskiss

1 răspuns:
| iulia7621 a răspuns:

Buna da-mi id-ul tau pren mesaj privat ca vreau sa vorbimlove struck