| TheLightWolfKK a întrebat:

Unde as putea gasi un kimono in Romania pentru barbati stil acesta, gen camasa?
Multumesc mult!
https://eur-m.zaful.com/......41122.html

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Vreau doar sa-ti spun ca sa ai grija cu printurile de genul. Am cumparat cateva perechi de pantaloni cu printuri de toate felurile si din ce am vazut in poza pare acelasi material. Nu il recomand, e total poliester si transpiri de nu mai poti in el.
Imi pare rau stiu ca nu-ti raspund la intrebare, cel mai bine e sa gasesti tu materialul si mergi la o croitoreasa. gasasti usor pe net tipare de kimono.