| Petronela_Roza_2000 a întrebat:

Unde pot găsi hârtie de împachetat cadouri și cât costă?

5 răspunsuri:
| curioasa210 a răspuns:

La Carrefour/Auchan langa casa sau la marketurilie mai mici (de la tine din oras) ori la librarii sau la alte magazine (jumbo/pepco). Trebuie doar sa intrebi!

| CatGirl a răspuns:

Gasesti la Pepco, nu stiu exact cat costa, dar preturile sunt foarte accesibile!

| Mrary a răspuns:

In general, la magazinele de papetarie sau in alte magazine(probabil poti incerca si la o florarie mai mare laughing) ) Nu costa mult, se vinde la metru patrat (sau daca vrei mai putina i poti spune vanzatoarei, normal) si da, costa intre 2-5 lei (depinde de model si calitate) pentru ca eu una cred ca poate costa si mai mult (dar precum am zis, depinde)

| Adry05 a răspuns:

In orice supermarket, magazin de maruntisuri, librarie. PRetul e in functie de lungime si model.

| Kaℓi a răspuns:

Peste tot! la 2 lei.