| Carmen_Ema_1973 a întrebat:

Am auzit de jocul asta ciudat Talking Angela
este adevarat ca au furat 3 copii acei hackery?

Răspuns Câştigător
| TomaFlorentina8050 a răspuns:

Nu! Sunt doar niște vorbe. Este un joc normal. Te poti juca fără nici o grija.Este un joc fain. Sper ca te-am lămurit. Fundă?

5 răspunsuri:
| anapatrascu a răspuns:

1. Talking Angela nu are camere în ochi.
2. Pri urmare acei hackery nu există!
Fundă

| TomaFlorentina8050 a răspuns:

Nu! Hackeri nu sunt, ai nici camere în ochii pisicii.Sunt doar niște vorbe. Este un joc normal. Te poti juca fără nici o grija.Este fain. Sper ca te-am lămurit. Fundă?

| Anonim1416 a răspuns:

E doar un mit fake, doar ca multi sunt prosti si chiar cred

| Ora de net a răspuns:

Buna Carmen,

Jocul Talking Angela este un joc obisnuit, poti sa te joci fara sa-ti faci griji.

Daca insa intalnesti ceva pe internet sau intr-un joc care nu iti place sau in privinta caruia ai dubii, te sfatuim sa vorbesti cu parintii tai sau sa ne scrii pe www.oradenet.ro

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Deci inainte cand puteai vorbi cu ea, in ultima versiune ein aia a fost un hacker apoi urmatoarea versiune: meh talkin tom da whait cat editschon