| Mariandarius a întrebat:

Am auzit ca jocul Talking Angela este un joc care are virusi este hacker! Este adevarat? Pana nu primesc un raspuns nu imi sterg jocul!

Răspuns Câştigător
| printesaroz a răspuns:

Sterge jocul imediat si nu da date personale! In spatele acestui joc sunt niste pedofili! Daca te uiti atent in ochii ei o sa-i vezi pe ei sau camera in care stau. Este foarte periculos jocul!

3 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Poate i-ai facut tu ceva. Si daca mai vrei sa joci joaca pe facebook (daca ai).

Răspuns utilizator avertizat
| Mariandarius explică:

Acest joc este pe tableta! Si eu vreau sa va spun sa va uitati in ochii ei!