| ReignForest a întrebat:

Am intrat pe Youtube ca de obicei.Am dat un comentariu la un video și am observat ceva numele comentariului este Ethereum ETH și pe el nu mai este nici un video. Știe cineva de ce? Cum rezolv asta?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De pe ce dispozitiv ai intrat? Il mai foloseste cineva?
Pe ce cont google este logat?

| ReignForest explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu am intrat de pe tabletă? nimeni nu îl folosește decât eu.Este logat cu unul dintre conturile de yahoo.

| MihailDobrea53 a răspuns:

Vezi sa nu fi luat ceva keylogger si sa iti fi intrat alt cineva pe cont, ai grija ce descarci, pe ce link apesi(sa nu iei ip logger), ai grija unde iti bagi conturile, uita te de 100 de ori la un link inainte sa apesi pe el/sa iti bagi un cont de yt/steam/Instagram/Facebook s-a.m.d. Si nu mai descarca crack uri, sau daca descarci ai grija de unde

| ReignForest explică (pentru MihailDobrea53):

Eu folosesc acel email doar pentru Youtube și tumblr în rest folosesc altul.