| Oana_Emilian_1980 a întrebat:

Am uitat parola de la email, cum o pot afla?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci unn cont yahoo mail iti cere un numar de telefon. Dai la „am uitat parola" si apoi urmezi pasii. iti va trimite pe telefon un mesaj de resetare si bagi o noua parola. Daca nu ai bagat un numar de telefon...ia-ti gandul de la a afla parola. Faci alt cont si adaugi numar de telefon real, al tau ca pentru altadata cand intampini astfel de probleme sa poti recupera contul.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, ai un buton de "parola uitata" sau ceva de genul. Trebuie sa ai niste informatii de verificare, cum ar fi sa ai un alt e-mail asociat cu acesta sau sa ai un numar de telefon asociat cu acesta. Unii furnizori de servicii e-mail iti da si o intrebare de securitate la crearea contului, daca iti amintesi raspunsul sau l-ai notat undeva ar fi numai bine pentru acest caz.

| anonim205647 a răspuns:

Ai un buton,, am uitat parola", apeși pe el și scrii adresa, nr. te tel. și îți trimit pe telefon și pe email un cod care îl pui și îți dă să scrii parola dorită.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Acceseaza sectiunea Forgot my password si urmeaza pasii indicati acolo.

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, intra pe situl furnizorului de email selecteaza Am uitat parola si urmeaza instructiunile de acolo.
Bafta!

| Baciu_Alina_1982_lF8G a răspuns:

Am uitata parola design email Cum o pot afla

| Valentin_Catalina_1989 a răspuns:

Am uitat parola cum o pot afla

| nicustoian a răspuns:

Am adresa nicustoian87@yahoo.com cum aflu parola datimio voi că nu o mai stiu