| Cretu_Maria_1955 a întrebat:

Am uitat parola pentru email. Ce pot face?

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca nu ai un numar de telefon asociat adresei/contului, ma tem ca nu mai poti recupera adresa/contul de email.

| Sn4k3 a răspuns:

Dai la am uitat parola si iti vine pe numar de telefon. Daca n-ai optiunea aia, nici e-mail secundar, s-a dus contul.

| PainTech a răspuns:

Pentru Gmail ar mai exista o solutie, dar este dureaza mult si nu este sigur ca primesti contul inapoi...
Spune daca te mai intereseaza.

Răspuns utilizator avertizat
| jerrymatt a răspuns:

OK, then try to recover your password
See: http://www.webesupport.com/how-to-recover-suddenlink-password if it is Suddenlink