| SERIALS a întrebat:

Are cineva cont Google Adsense? Ati reusit sa castigati ceva bani? Si apropo, cand va trimite un cod PIN la domiciliu pentru verificarea adresei, plicul ti-l aduce direct acasa? Sau e necesar sa-l ridici personal?

Faza e ca am adresa de Romania, dar la moment nu sunt in Romania. Daca imi transmite codul PIN in Romania, ar putea altcineva sa ma anunte.

4 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Da, eu am cont. Am făcut acea cerere şi mi-au trimis plicul acasă prin poştă. Mi l-a adus poştărița.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Eu am contul, e activat, dar n-am vreo pagina online.
Am facut contul cand aveam vreo 14 ani, crezand ca ma imbogatesc.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am. Am facut 5 Euro si mi l-au sters ca n-am activitate. Aiureala! Trebuie sa te ocupi numai de pagini.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mai multe detalii despre confirmarea adresei poți găsi aici https://support.google.com/adsense/answer/157667?hl=ro