| Fumiko a întrebat:

Bina,de cateva zile nu stiu de ce nu pot intra pe unele pagini (ex:My candy love, Yahoo...) imi apare aceeasi eroare:

Conexiunea nu este privată
Atacatorii pot încerca să îți fure informațiile de pe www.mycandylove.com (de exemplu, parole, mesaje sau date despre cardurile de credit). Află mai multe
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Ne poți ajuta să îmbunătățim Navigarea sigură dacă trimiți la Google anumite informații despre sistem și conținutul paginii. Politica de confidențialitate.

Ce sa fac? Am parola la wifi.

2 răspunsuri:
| PiessosTacoss a răspuns:

Cel mai probabil ai o opțiune activată sau recent ți-ai băgat un AntiVirus/Extensie pentru Browser diferit. În colțul din dreapta sus, dacă ești pe PC, pe browser, sub X ( închidere ), poate ai un scut cu un mic x roșu. Apasă pe el și dă accept sau ok.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Asigură-te că folosești cea mai recentă variantă a browserului tău web.