| sofia675987 a întrebat:

Am avut o intrebare, mi-am facut un cont Odnoklassniki, pe numarul unui prieten. El imi poate intra pe site si citi mesajele sau nu? Va rog nu ma criticati, dcaa avetu intrebari intreaati-ma. Sper ca ma veti ajuta. Multumesc

2 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Dacă știe de acel cont, poate da click pe "Mi-am uitat parola" și să primească un cod pe telefonul lui și să intre pe cont. Dar cât timp nu știe.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Sofia,

Daca contul tau este asociat acelui numar de telefon, prietenul tau poate avea acces la mesajele tale. Recomandarea noastra este sa schimbi numarul de telefon asociat contului cu unul personal.