| Comandocip a întrebat:

Salut TPU

Am si eu o intrebare legata de crearea unui cont pe site-ul drpciv.ro.

Am intrat pe internet explorer, mi-am pus adresa de email, am completata toate casutele..si dupa imi spune ca mi-a fost trm o cerere pe e-mail...insa acea cerere nu apare, ce pot face pentru a solicita din nou trm acelei cereri prin care sa imi comfirme contul.

Dau funda!

Sper sa ma puteti ajuta ..pe cat de repede posibil, deoarece se apropie sala, iar eu nu am facut chestionare decat de pe alte site-uri si ar fi mai bine sa pot face si din cele oficiale.
Sau daca imi poate lasa cineva un cont pe care sa pot lucra si eu as fi foarte recunoscator dau 10 funde.(eu pun 10 intrebari voi dati 10 rasp eu dau funda la fiecare)

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Http://drpciv.info.ro/chestionare-auto-drpciv.html

de cand iti trebuie cont sa faci chestionare pe site-ul oficial?

| Sn4k3 a răspuns:

Pai de cand ai facut contul pentru ca acea confimare poate sa vina intarziat. Fa-ti alt cont daca nu vine, pune alt id si daca nu ai fa-ti unul. Daca nici acolo nu vine inseamna ca trebuie sa astepti pentru ca o sa vina pana la urma.