| Didi100301 a întrebat:

Buna! Am primit un mesaj text de la numarul +33 6 49 14 55 58, cu codul : 286064, ce inseamna asta? Observ ca e numar de Franta. In mesaj e trimis doar codul asta fara nimic altceva. A patit cineva la fel? Va rog astept raspunsuri, multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi un cod de la o trimitere de bani prin Moneygram, Western Union sau alta firma. Daca nu este al tau (daca nu cumva ti-a trimis cineva bani de acolo) nu ai ce face cu el pentru ca nu stii la ce banca sa te duci. Nu ai rude, prieteni in Franta?

5 răspunsuri:
| Didi100301 explică (pentru Salontanul):

Nu, nu am, si l-am primit random, nu inteleg de ce am primit eu acest mesaj…oare de ce l-am primit?

| Didi100301 explică (pentru Salontanul):

Oare persoana care a vrut sa trimita bani cuiva, a gresit numarul de telefon si din acea greseala sa fi fost numarul meu? Este posibil?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Didi100301):

Din greseala. Poate fi o cifra gresita la numarul de telefon. Oricum sa nu suni inapoi! Poate fi un numar cu suprataxa.

| Didi100301 explică (pentru Salontanul):

Okk, iti multumesc din suflet! happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Didi100301):

Multumesc si eu pentru apreciere!