| ღMikyღ a întrebat:

As vrea cateva informatii despre continutul pe care il poti posta pe youtube. Am cateva intrebari, nu altceva. Daca sunteti in masura sa imi raspundeti, lasati-mi email-ul dvs.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce nu citesti Termeni si conditii?
Acolo explica clar si detaliat modul de utilizare a YouTube si are link-uri si catre alte probleme, inclusiv privind drepturile de autor.

| sensualus a răspuns:

Orice nu contravine normalitatii

| Ora de net a răspuns:

Buna Miky,

Mai multe informatii despre politicile Facebook poti sa gasesti pe pagina https://www.youtube.com/static?template=terms

Daca ai intrebari suplimentare, ne poti scrie oricand pe ajutor @ oradenet.ro