| Band12Nikki a întrebat:

Buna!
Stiu ca o va pun o intrebare cam ciudata, dar as vrea sa stiu: Puteti va rog sa imi scrieti fiecare despre liceul in care se afla? Cum se cheama? Ce clasa sunteti? Ce profil?
Si cateva informatii despre profilul in care sunteti si despre liceu. As vrea sa raspundeti indiferent de ce profil sunteti. Sper sa fie si de filologie chiar si cei cu bilingv (specificati).
Orice fel de detalii.
Va rog, sper sa imi raspundeti.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am terminat exact filologie bilingv. Nu stiu ce sa-ti zic, intreba-ma tu strict si iti raspund.

| DavidoffUser a răspuns:

Si dupa ma suni sa-mi spui daca am luat jobul?
Trezirea!