| Denisa2830 a întrebat:

Cine și-a cumpărat bilete pentru concerte de pe viagogo, este de încredere?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu cumperi de la ei in cazul in care gasesti altundeva, viagogo e un site de pe care se cumpara bilete care au fost prima oara cumparate de ei si care se vand acum la suprapret, am patit-o la Metallica acum 5 ani, de exemplu, cand biletul la golden circle era 100 de euro si am dat pe viagogo 240 pentru ca nu stiam mai mult. Ti-am zis, dupa mine, mai cauta, spor!

| Denisa2830 explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru răspuns și pentru sfat! Pe mine ma intereseaza un site de unde pot cumpara bilete de concert cu locuri bune (gen aproape de scena ) și pe viagogo am văzut ca poți selecta locul, nu contează prețul.