| Emilia5240 a întrebat:

Dacă am un cont de afaceri pe Instagram, pot vedea cine imi distribuie postarile( in mesaje către altcineva sau story)?

2 răspunsuri:
| TheDeathGrim a răspuns:

Nu poți vedea cine îți vizitează profilul, cine îți distribuie sau salvează postările, totul se învârte doar în jurul unor numere, momentan.

| Ora de net a răspuns:

Salut!

În momentul de față nu poți vedea exact cine a accesat sau distribuit postarea, decât dacă îți va da tag în postarea respectivă.

Contul de afaceri pe Instagram îți oferă într-adevăr mai multe informații despre urmăritorii tăi, cum interacționează aceștia cu postările tale, aceste informații fiind sub formă de statistici și date procentuale.

Poți vedea aici, mai exact, la ce fel de informații vei avea acces dacă îți faci cont de afaceri pe Instagram: https://www.facebook.com/help/instagram/788388387972460