| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

Cum pot vedea postările cuiva la story pe Instagram? Am auzit ca postările la story se șterg după 24 de ore, e adevărat? Scuze dacă am greșit categoria

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Te duci pe profilul lui si jos sub poza lui apare o bara cu povestile lui dar doar cele etichetate de altii, ale lui nu le poti vedea decat el.

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru aditimus):

Si daca îi dau follow și mi accept, adică sunten prieteni, nici atunci nu pot vedea storurile postate de aceea persoana, nu cele etichetate de alți?

| aditimus a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Nu

| Wr3nch a răspuns:

Nah, dupa ce trec 24 de ore doar ea le poate vedea in arhiva.