| Anonimmm17 a întrebat:

Daca raportez o fotografie pe facebook, se poate vedea ca am raportat.o eu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Administratorii de la Facebook nu divulga cine raportează.

| UNfriendLY a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul95t a răspuns:

Raporturi pe Facebook sunt anonime dar ai grija sa nu il faci fara mativ ca este posibil sa te ia pe tine la mana dar ai grija sa nu te dai singur de gol la persoana respectiva

| Nyy2003 a răspuns:

Nu.Doar administratorii de la Facebook vad.Dar ei nu vor divulga nimanui acele date ale tale...