| Pikuu a întrebat:

Cum se poate pune o fotografie de profil noua, pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Buna! E foarte simplu:treci cu sageata de la mouse peste imagine si intr-un colt scrie:,, schimba imaginea". Dai click, apoi iti apare sa adaugi o poza noua(,, rasfoie") depinde in ce limba ai facebook-ul! Sper ca te-am ajutat!happy Bafta!

6 răspunsuri:
| Pufuh a răspuns:

Da sus la poza unde ai o rotita si ai mai multe optiuni si vezi ca scrie seteaza aceasta fotografie de profil big grin

| Pufuh a răspuns:

Sorry...am uitat ca s`a schimbat. da la poza jos unde scrie optiuni si ai acolo seteaza ca foto de profilhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti mouse-ul deasupra fotografiei de profil o sa-ti apara ceva de genu "Schimba fotografia de profil". Dai clic acolo si o sa-ti apara acolo sa o alegi si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| Alinasweet02 a răspuns:

Pai in primul rand intri pe facebook. Dai click la fotografii si depinde daca ai cronologie dai pe poza ta normala de profil si scrie incarca foto si incarci! Daca nu ai cronologie intrii la poze de profil si o schimbi foarte usor! FUNDA big grin?

| alexutza9000 a răspuns:

Este foarte simplu