| anonim_4396 a întrebat:

Buna, mi-am comandat cateva chestii de pe net si mi-e foarte frica sa nu imi iau țeapa, va rog sa imi spuneti daca aveti/ati avut sau stiti pe cineva care are/a avut macar una din aceste lucruri... O sa va las un link la fiecare ca sa intrati si sa vedeti daca pare sa fie de calitate sau sa imi dati sfaturi etc
Pensule: https://www.pensulemachiaj.ro/......ov-7751211
Fard: https://evo.ro/produs/trusa-farduri-120-culori-fraulein3 8-jelly-matte/
Suport pensule: https://www.pensulemachiaj.ro/......am-7751972
Imi este super frica :( la fard am vazut o recenzie de la o femeie card spunea ca este de calitate, paleta a ajuns intacta si ca isi merita banii, oare sa imi fac sperante sa nu voi lua țeapa?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-am comandat cateva chestii de pe net si mi-e foarte frica sa nu imi iau țeapa"

comandă e gata făcută, aștepti, primești și gata. Ti-a trecut frica(?!)

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru sierra1):

Nu prea. Azi o sa imi ajunga fardul, daca nu este buna voi putea sa dau paleta inapoi si sa imi primesc banii inapoi? Off...

| sierra1 a răspuns (pentru Irinaaaaaaaioanaaaaa):

Ingropa "mortul" până nu... moare

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru sierra1):

Am gresit, azi mi-au ajuns pensulele si suporyul alături de un cadou(un burete si un creion pentru sprancene), perii de la pensule sunt tari, asa ar trebui sa fie? Am dat 80 de lei pe comanda...

| sierra1 a răspuns (pentru Irinaaaaaaaioanaaaaa):

"azi mi-au ajuns pensulele si suporyul ...asa ar trebui sa fie?"

tu știi ce-ai comandat

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru sierra1):

Suportul* ma refer la perii de la pensula, asa ar trebui sa fie? (in general)

| sierra1 a răspuns (pentru Irinaaaaaaaioanaaaaa):

Cum e in poză așa e, nu altfel

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru sierra1):

Mersi pentru atenția acordata desi e inutila. Bafta

| sierra1 a răspuns (pentru Irinaaaaaaaioanaaaaa):

"desi e inutila" - vorbești de intrebarea ta?

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru sierra1):

Vorbesc de raspunsurile tale happy

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

E vădit, nu intrebam

| Mirel4412 a răspuns:

Daca ai comandat ceva ce nu stii cum e, la ce l-ai mai comandat? Du te in magazin si atingele cu degetelele tale sa vezi ct de moi si de tari sunt, ej stiu ca pensulele astea ar trebui sa fie tari spre moi, sa nu te pictezi cand vrei sa tragi o dunga la ochi