| anonim_4396 a întrebat:

Se poate afla ip-ul unui cont de Facebook? Este un cont fals si as dori sa stiu cine sta in spatele acelui cont este posibil? Am dat report eu si inca cateva persoane sa se inchida contul respectiv dar
echipa Facebook se pare ca nu se sesizeaza.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca afli IP crezi ca treaba functioneaza ca in filmele de la hollywood?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu poti afla IP-ul unei persoane cu care discuti sau interactionezi pe Facebook. Daca doresti ne poti da mai multe detalii despre aceasta situatie prin email la ajutor@oradenet.ro si vom incerca sa te ajutam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ai IP-ul, ce faci cu el dupa?