| Aaa222 a întrebat:

Buna seara, am o curiozitate.atunci cand faci o donatie pe Facebook lor le apare numele tau? stiu ca apare numele de pe Facebook dar ma refer daca apare numele celui care are cardul de pe care s au donat banii? sau le apare doar numarul contului de pe care s au donat banii?

4 răspunsuri:
| alex13mihai12gmailcom a răspuns:

Le apare doar numarul

| Goete a răspuns:

Poate te poti semna

| oz_1736 a răspuns:

Ai donat din banii altuia?

| Ora de net a răspuns:

Buna!

Datele cardului folosit nu vor aparea niciodata public pe Facebook, dar este posibil ca ele sa fie stocate de catre site. Mai multe informatii despre ce se intampla cu platile pe care le faci prin intermediul Facebook gasesti aici https://www.facebook.com/help/1434403039959381