| Shaarawy_El_1994 a întrebat:

De ceva timp adminez o pagina/comunitate de facebook insa nu stiu cum sa trimit un mesaj altei paginii in numele pagini mele.Adica cand vreau sa trimit un mesaj altei pagini pentru a face schimb de like sau altceva imi apare numele contului meu de facebook sad. Dau funda celui mai rapid si mai bun raspuns happy.

1 răspuns:
| Gabica a răspuns:

In partea dreapta, sus, langa "Acasa" este o rotita(Setari).Dai pe ea si ti se va deschide un dreptunghi.Acolo sccrie "Peraonalitate" si sun scrise toate paginile pe care le administrezi+contul tau.Dai pe pagina drept care vrei sa trimiti mesaje si gata.