| Gcuchxugxxhy a întrebat:

Cat timp te tin 2gb de internet in roaming? Multumesc pentru eventualele raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Cutezătorul4k a răspuns:

Salut, depinde pe ce ii folosesti, daca stai pe Facebook, insta consuma putin si cred ca ar trebui sa tina cam 2sapt

suntserios
| suntserios a răspuns:

2 ore

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Depinde foarte mult pentru ce anume folosești internetul. Aplicațiile care consumă cel mai mult sunt cele de streaming (ex. Youtube, Netflix, alte situri unde vizionezi filme) și hărțile online (ex. Google Maps, Waze).

Dacă folosești internetul doar pentru a sta pe rețelele sociale și pentru a comunica cu ceilalți, ar trebui să îți ajungă o perioadă mai lungă de timp (1 -2 saptamani).