| Madalina39 a întrebat:

Stie cineva daca pot da o comanda de pe Amazon pe numele meu daca sunt minora?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti cumpara de pa amazon, pentru simplu fapt ca nu ai 18 ani impliniti sa-ti faci cont, si nu ai un credit card cu care sa poti platii comanda.
Deci, nu ai nici o sansa sa poti cumpara de pe amazon sau orice alt site international.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Madalina,

Trebuie sa ai varsta de 18 ani pentru a folosi serviciile Amazon. Te sfatuim sa-l rogi pe unul dintre parintii tai sa te ajute cu comanda sau orice tip de achizitie online.