| anonim_4396 a întrebat:

Bună.vreau să-mi resetez cardul de 8gb.pur și simplu nu merge să șterg pozele de pe el. dacă pozele/videoclipurile le am salvate pe GOOGLE FOTO se vor șterge și de acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cardul SD nu are legatura cu Google Photos, tu le vei sterge doar de pe card.
Pe Google Photos sunt salvate in caz de le pierzi sau stergi, trebuie sa le stergi separat acolo.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Incearca sa conectezi cardul SD la computer si sa il resetezi. Informatiile nu se vor sterge din Google Foto daca le stergi de pe card.