| Chirila_Sorin_1979 a întrebat:

Buna ziua Am un profil pe un website,am postat doua poze si acum cand incerc sa le sterg imi spune ca este protejat de nu stiu ce certificat si nu ma lasa,ce pot face? va rog astept raspuns, multumesc.

2 răspunsuri:
| RatoiBot a răspuns:

Încearcă să contactezi un administrator al website-ului, probabil a făcut el accesele pentru cei noi să nu poată şteargă avatarele (poze de profil).

| Ora de net a răspuns:

Buna Sorin,

Daca este vorba despre un site precum Facebook, aceasta poate sa fie o problema tehnica care se va remedia in scurt timp. Daca insa, este vorba despre un site mai mic, atunci iti recomandam sa contactezi administratorul sitului.