| BuddyFreshhh a întrebat:

am un stick de 8 gb si am bagat pe el niste muzica,poze, programe etc si ocupa acum 5 gb, el fiind de 8 gb,acum cand incerc sa sterg ceva dupa el sau sa il formatez pe tot imi spune ca e protejat,intrebarea mea e cum as putea sa ii scot protectia? sa pot sterge tot dupa el, multumesc anticipat TPU

3 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Daca nu are buton pe el de blocare ( daca are trebuie sa il dai pe deblocat), selectezi melodiile dai click dreapta, debifezi read only, apoi apply si apoi le stergi

| BuddyFreshhh explică (pentru Johndoe2023):

Nu frt nu are buton de deblocare e bifat pe arrchived? nu e pe read only am incercat si tot nu se sterg da-mi un id de mess sa vorbim te rog

| Johndoe2023 a răspuns (pentru BuddyFreshhh):

Incearca atunci cu un partition magic ( http://partition-magic.soft32.com/ ). din cate ai explicat parerea mea este ca stick-ul tau este defect