| Calinescu_Ramy_1980 a întrebat:

Bună ziua.Cunoaste cineva firma WORK time secretarial service srl?

57 răspunsuri:
| Stefanita_Liviu_Ilie_1978 a răspuns:

Ai contract cu ei?

| Ddnsd a răspuns (pentru Stefanita_Liviu_Ilie_1978):

Am facut eu contract azi, este o firma falsa?

| Manea_Marius_1972 a răspuns:

Atentie tepari!

| Manea_Marius_1972 a răspuns (pentru Ddnsd):

Total falsa

| Dinu_Irina_1995 a răspuns (pentru Manea_Marius_1972):

De unde știi ca este falsa? multumesc

| Anton_Silvia_1988 a răspuns (pentru Dinu_Irina_1995):

Mă interesează și pe mine un răspuns concret dacă este sau nu o teapa!? MI SA CERUT 690 DE LEI LA SEMNAREA CONTRACTULUI

| Anton_Silvia_1988 a răspuns (pentru Manea_Marius_1972):

Ai plătit ceva?

| Adrian_Ghelase_1977 a răspuns:

Buna,ai plecat cu firma work time, cum este serioasa sau teapa. multumesc

| Florentina_Flory_1979 a răspuns (pentru Ddnsd):

De unde sti ca este falsa

| Florentina_Flory_1979 a răspuns (pentru Manea_Marius_1972):

De unde sti ca sunt tepari

| Dima_Cosmyn_1990 a răspuns:

Unde au sediu ai adresa?

| Doruady28 a răspuns (pentru Dima_Cosmyn_1990):

Str. SEVASTOPOL 6 Bucureşti sect 1,,,,,, am sunat si eu azi,, dar nu sunt de acord cu aia 690 ron pentru tradus acte

| Doruady28 a răspuns (pentru Florentina_Flory_1979):

Salut, ai lucrat cu cei de la Worktime? Multumesc

| Doruady28 a răspuns (pentru Manea_Marius_1972):

Salut, ai lucrat cu cei de la Worktime, sunt tepari? am sunat si eu, nu stiu ce sa cred. Multumesc

| Ionita_Laura_1992 a răspuns (pentru Ddnsd):

Buna! și soțul meu a facut azi! tu ai plecat?

| Neacsu_Simona_1989 a răspuns:

Din câte am văzut pe net e teapa.și noi am semnat contractul din pacate

| Ianys_Don_1992 a răspuns:

Este teapa sau nu pana la urma

| georgyana_2038 a răspuns (pentru Anton_Silvia_1988):

Si sotul meu a facut contract cu ei si asteptam de 3 saptamani si nimic

| georgyana_2038 a răspuns (pentru Ionita_Laura_1992):

Si sotul meu a facut de 3 saptamani si tot ai spune ca nu a ajuns contractul din Germania

| Doina_Saiz_1978 a răspuns (pentru Doruady28):

Am platit si eu si inca astept!

| Cornea_Lavinia_1979 a răspuns:

Ca sa lucrezi in Olanda nu iti trebuie acte legalizate. AM lucrat peste 3ani in Olanda si nu am legalizat nimic. Cand inchei un contrat cu o firma care iti ofera casa si loc de munca iti trebuie buletin ca sa ti se faca BSN permisul de sedere care iti da voie sa lucrezi la ei. Cautati pe net belasting si vorbiti cu ei mai multe detalii doar ca trebuie sa vorbiti in engleza.

| Cornea_Lavinia_1979 a răspuns (pentru Adrian_Ghelase_1977):

Teapa pentru ca nu iti trebuie nimic legalizat ca sa lucrezi in Olanda

| Sorin_Si_Lena_Boicu_1967 a răspuns:

Am platit din septembrie si nu au dat nici macar un telefon

| AndraMaria00 a răspuns:

Buna ziua! Este cineva care a semnat contract, platind suma de 690 lei pentru angajare intr-o fabrica din Olanda, urmand ca plecarea sa aiba loc in 03.02. 2018 din Bucuresti?

| gamerluiza a răspuns (pentru AndraMaria00):

Da mama a facut greseala asta cu firma asta trebuia sa plece azi si a amanat-o ca au zis ca nu i-a ajuns contractul din Germania...ea era cica selectata pentru fabrica de jucarii

| Maricel_Raducan_1990 a răspuns (pentru Doina_Saiz_1978):

Ai plecat cu firma aia?

| Maria_Ana_1977 a răspuns (pentru Adrian_Ghelase_1977):

Ati aflat ceva de firma este serioasa?

| Crystyan_Yonutz_1987 a răspuns (pentru Sorin_Si_Lena_Boicu_1967):

Unde trebuia sa pleci

| Crystyan_Yonutz_1987 a răspuns (pentru Maria_Ana_1977):

Noi am platit azi la firma asta.e falsa?

| Crystyan_Yonutz_1987 a răspuns (pentru georgyana_2038):

Pe cat a zis ca e plecarea