| Gorea_Marius_1969 a întrebat:

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati si pe mine, cu instalarea router-ului:
LB-LINK
Model:BL-WR2000!
VA MULTUMESC ANTICIPAT!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Urmareste pas cu pas descrierea din Manualul de Utilizare (s-a dat si cu router-ul, sau il poti descarca de pe pagina producatorului, dupa model.

Daca nu te descurci, apeleaza la un cunoscator sau la firma furnizoare de internet.

| flixbuster a răspuns:

Din pacate rugamintea ta e ceva de genul: "ajutati-ma si pe mine sa ajung la Sibiu".

Ce ai incercat, ce nu-ti merge, ce vrei mai exact sa obtii?

| Ora de net a răspuns:

Buna, Marius,

Gasesti instructiunile de instalare in manualul produsului sau online pe situl http://www.lb-link.cn/products-detail.php?ProId=16