| Daniel_9018 a întrebat:

Acest router wireless Router Wireless-N B-Link BL-WR2000, 300Mbps merge folosit pe rds? am net prin fibra de la ei

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Ce viteza ai la internet? banda.

| Daniel_9018 explică (pentru Sheldon):

20 am internet popular asa se cheama.

| Sheldon a răspuns (pentru Daniel_9018):

In cazul acesta e bun router-ul

3 răspunsuri:
| Soka577 a răspuns:

Da ar fi bun dar eu iti recomand un router din seria TP-Link dar nu le lua pe cele din seria N adica cu o singura atenta iale pe cele care au doua sau trei antene caci netul va fi mai rapid iar ca sa stii cele doua antene trebuie puse ori drepte ori oblic una in stanga una in dreapta sper ca te-am ajutat