| raduZ18 a întrebat:

Când deschid un cont de PayPal trebuie sa plătesc?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna Radu,

Crearea unui cont de PayPal este gratuita. In functie de cum il folosesti insa, se pot percepe anumite taxe (ex. daca trimiti bani altora, daca vinzi produse pe eBay) Mai multe despre taxele percepute de PayPal poti gasi aici https://www.paypal.com/......nts-FAQ690

3 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

Eu nu am platit

| KanezuY a răspuns:

Nu te costa nimic sa faci contul.

| Donsavas a răspuns:

Nu te costa contul paypal. Te costa sa iti deschizi un cont fizic intr-o banca,cum e BCR,BT, TB, BA, etc
Plata la bancile acestea se face lunar si daca nu ai un card la o banca cu sediu fizic, nu poti avea nici cont paypal. Numai bine!