| Extasy28 a întrebat:

pentru a devenii VIP pe IMVU cum as putea sa deschid un cont paypal? unde trebuie sa merg, cum sa-l folosesc? Fundita.

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Cont de PayPal iti faci aici https://www.paypal.com/ro/webapps/mpp/home
TRebuie sa ai minim 18 ani si sa completezi datele contului cu unele reale, ca sa bagi bani in el trebuie sa ai card bancar si sa adaugi in paypal numarul cardului.
Nu e chiar asa greu, eu am folosit paypal cu niste site-uri PTC pentru a putea primi banii pe care ii faceam:)