| Axbolt a întrebat:

Cand folosesc Chrome cam peste tot imi apare

Conexiunea nu este privată

Atacatorii pot încerca să vă fure informațiile de pe www.google.ro (de exemplu, parolele, mesajele sau informațiile despre cardurile de credit). NET::ERR_CERT_WEAK_SIGNATURE_ALGORITHM
Subject: *.google.ro
Issuer: Bitdefender Personal CA.Net-Defender

Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza sfaturile recomandate de cei de la Google.
Daca antivirusul este gen,, free '', recomand sa fii precaut cand navighezi pe net.
Succes

| CdeMetal a răspuns:

Data și ora de la pc sunt setate corect?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista posibilitatea sa ai o problema cu ora corecta la computer sau cu certificatele. Incearca sa verifici daca ora este cea corecta si reinstaleaza browserul web.