| Mary205 a întrebat:

Ce aplicatii, pentru calculator, de editat videoclipuri imi puteti sugera?
Va rog sa puneti un link cu aplicatia si sa fie gratis.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza-ti linux pe calculator, poti descarca si instala multe aplicatii gratuite, inclusiv pentru editare audio/video.

| ALOALO123 a răspuns:

Filmora Go
Sony Vegas
Cu astea editam eu

| Ora de net a răspuns:

Buna Mary,

Te invitam sa alegi o aplicatie dintre acestea https://filmora.wondershare.com/......ndows.html

De asemenea, te sfatuim sa scanezi fisierele pe care le descarci cu un program antivirus inainte de a le rula pe computer.