| Alexandru20010 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Cand doresc sa caut ceva pe google ma arunca pe alt site(Rambler). Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Este un virus rusesc. Incearca cu asta: https://www.malwarebytes.com/mwb-download/
Vezi ca in josul paginii scrie cu litere albastre "Free Download". O sa mearga 14 zile.
Apoi scoate-l din optiuni de la browser. Daca nu stii cum spune-mi aici (apasand pe butonul "raspuns") ce browser ai. Tine-ma la curent.

5 răspunsuri:
| TwinDragons a răspuns:

Da stiu cum este,ai luat probabil un virus,cel mai bine este sa iti refacii windows-ul ca sa scapi si de virus, nu iti afecteaza pc-u, dar te enerveaza pe internet, daca nu schimbati browser-ul si gata, o zi buna!

| AdrianGeorge1998 a răspuns:

Salut Alexandru20010. Încearcă să folosești alt browser.

| Alexandru20010 explică (pentru Ora de net):

Multumesc

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Alexandru20010):

Multumesc si eu!

| Ora de net a răspuns:

Buna Alex,

Te sfatum sa mergi in setarile browserului si sa stergi extensiile necunoscute - cel mai probabil o extensie cauzeaza problema.