| Pothora_Mihaela_Si_Ioan_1990 a întrebat:

Cum ma pot reconecta la market place pe Facebook, mau blocat. Astept sfaturi?

6 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Iti faci alt cont

| Yuoia a răspuns (pentru GouDidodino):

Eu nu aveam Facebook. Dar mi-am facut tocmai pentru ca vreau sa dau anunt pe market place. Totusi, nu imi apare rubrica. De ce?

| GouDidodino a răspuns (pentru Yuoia):

Dacă ai fost blocat/ă nu iti mai apare. Fa alt Facebook cu alte adresa de email si apoi o sa poti intra din nou pe acel grup

| Yuoia a răspuns (pentru GouDidodino):

Nu am fost blocat. Nu am mai folosit optiunea.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Găsești aici mai multe informații despre acest lucru - https://www.facebook.com/help/972392066266648/?ref=u2u

| HabybyAndrusS a răspuns:

Ce scriu și eu să îmi dezblokaze marketplace