| UserName450 a întrebat:

Cum pot gasi ceva online pe net? Vreau sa ma duc la scoala unde sunt eu, dar de pe net. Cum fac asa?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti vizita virtual strada pe care se afla scoala ta folosind Google Street View.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica vrei sa spui homeschool?

| johnnny123 a răspuns:

Ai reușit să intri pe TPU, să-ți faci un cont și să postezi această întrebare, dar nu știi cum poți "găsi ceva online pe net"?

Este ca și cum ai ști să urci în autobuz dar nu ai ști să cobori.

| anamariarot a răspuns:

Te referi la "street view image"? Daca da, acceseaza pagina asta https://www.google.ro/maps/ scrii numele localitatii unde vrei sa "mergi" si muti omuletul ala galben din dreapta jos pe harta, apoi te plimbi

| Donsavas a răspuns:

Exista o harta 3D ca un google mape virtual de zici ca e aproape real. se numeste google earth. Poti vedea tot ce e pe harta, exact ca si cum ai fi acolo! te invat eu mai multe. funda?