| Deliciouscupcake a întrebat:

Unde se pot găsi autobronzante? (nu vreau online) Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

In hypermarketuri (Carrefour, Kaufland, Auchan etc) sau in magazinele mai mici, care vand si cosmetice.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

In magazinele de cosmetice : Dm, Douglas, Sephora, Kendra etc sau in magazinele de genul Auchan, Carrefour in zona dedicata ingrijirii corporale.

| Melcul a răspuns:

L oreal sublime bronze iti recomand.Este adevarat ca sint un pic mai scumpe dar merita calitatea, si se gasesc peste tot in supermarketuri.

| pynnk a răspuns:

La avon sau in magazine de la avon nivea.