| Gimmy97 a întrebat:

Cum pot sa aflu pe ce data mi-am creat contul de Facebook?

6 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Sall
Data crearii contului este o informatie confidentiala si nu poate fi aflata. Totusi, iti poti verifica adresa de e-mail pentru a vedea cand ai primit mesajul de confirmare a contului.

| Gimmy97 explică (pentru Seijūrō):

Nu-mi arata notificari pe yahoo mai vechi de 24 decembrie 2016.
Any another advice?

| Nemessys a răspuns:

Stiu ca uneori iti mai arata pe profil daca inscrierii. Nu data exacata doar luna si anul. Sau. poti sa te duci in cronologia ta si sa tot dai in jos pana ajungi la sfarsit. laughing Macar asa iti poti face o idee. Sau te poti duce pe e-mail si vezi acolo cand ai prima notificare de la Facebook. Alta solutie nu cred ca mai exista.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Mergi la profilul tau, acceseaza "Activity Log" si in partea stanga vei gasi anul in care ti-ai creat contul. Poti da click pe el si poti merge in jos pe pagina pana ti se afiseaza data exacta (acest proces poate dura ceva timp daca ai avut o activitate intensa atunci cand te-ai inscris).

| PepsiglasuMos a răspuns:

E simplu. Mergi la profil. In dreapta sus ai trei puncte.(...) Apasa pe ele. Jurnal de activitati. In fereastra din dreapta, aia mare, sesiuni active. Acum in stanga ai Filtre. Apasa pe data. An, all, si iti apare anul, ultimul de jos. Apasa pe ultimul si apare Luna. All, si ultima de jos e luna.

| PepsiglasuMos a răspuns (pentru PepsiglasuMos):

Inca si mai simplu, de la jurnal apasa in stanga Informatii din profil. Data, si la fel ca in primul. Aici poti vedea ziua si ora cand ai pus prima fotografie de profil.