| LawlietL886 a întrebat:

Cum pot trimite un link al unei pagini de Facebook pe messenger?

2 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Dai copy la link si il trimiti prin mess

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca folosesti un computer, il selectezi, apesi Ctrl+c, dai click in fereastra de Messenger, apesi Ctrl+v si mai apoi Enter.
Daca folosesti telefonul mobil, il selectezi, tii lung apasat si iti va aparea optiunea sa-l copiezi, mergi in Messenger si repeti miscarea, tii lung degetul apasat pe ecran si iti va aparea optiunea Paste. Acesti pasi ii poti aplica atunci cand accesezi pagina din browser.

Daca esti in aplicatia de Facebook insa, vei gasi in coltul din dreapta sus optiunea de a-l copia.