| VictorCti1234 a întrebat:

Daca pe YouTube cineva iti raspunde la comentariu cu numele tau de pe YouTube atunci ce inseamna asta?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te-a mentionat. Sa iti arate ca mesajul este adresat tie.

| VictorCti1234 explică (pentru anonim_4396):

Nu vorbeam de partea asta. Vorbeam de atunci cand raspunde DOAR cu numele tau.

| VictorCti1234 explică:

Si vorbesc de acele raspunsuri care contin DOAR numele tau de utilizator.

| 393Dan a răspuns:

Daca comentariul de baza este al tau, atunci cei care folosesc numele tau si cei care nu, mesajele sunt adresate tie. Doar ca atunci cand apesi sa raspunzi la un comentariu pe telefon, automat si numele acelei persoane apare in comentariu. Insa daca scrii comentariul pe calculator - nimic automat nu apare, ci singur trebuie sa-i tapezi numele acelei persoane careia ii raspunzi.
Asa ca acea persoana mai mult ca sigur de pe telefon ti-s raspuns, de aceea si numele ti-a aparut.

| VictorCti1234 explică (pentru 393Dan):

Vorbeam de atunci cand raspunde DOAR cu numele tau si nu scrie altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VictorCti1234):

Asta înseamnă ca i-o fost lene sa scrie ceva la comentariu. Nu înseamnă nimic! Înseamnă sa stai liniștit ca nu vine după tine și te mananca.

| 393Dan a răspuns (pentru VictorCti1234):

Sau sunt de acord cu ceea ce ai scris tu, ca un fel de +1. Sau au tapat vreun emoji care nu-i compatibil cu Youtube sau dispozitivul tau si de aceea nu a aparut nimic ca raspuns, doar textul, adica numele tau.

| OneReason a răspuns:

Inseamna ca e un cont fake.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Victor,

Exista posibilitatea sa cauti o semnificatie acolo unde poate nu exista una. Cel mai probabil este o eroare pe care o intampina cel care comenteaza.