| ofataoarecare123 a întrebat:

Daca vreau sa ma abonez la un canal pe Youtube trebuie sa platesc?

Răspuns Câştigător
| sergiu_9343 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, sa te abonezi la un canal pe Youtube e aproape la fel cu a da like unei pagini pe Facebook.

15 răspunsuri:
| Alexischan a răspuns:

Nu

| Creierash a răspuns:

ABonamentul pe canale de Youtube este gratuit. Abonamentul pe site-uri de stream (precum Twitch) costa. Pe Youtube este gratis.

| CiocanN a răspuns:

Nu. În nici un caz

| GeorgeBerbec a răspuns:

NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu costa
Doar nu crezi ca se mai abona lumea, daca costa

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Nu, si eu m-am abonat la multe canale.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu

| Ovidiu192837465 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti. Pe canelele precum Twitch trebuie sa platesti. Pe YouTube totul este gratis.
Sfat: Daca esti de pe telefon si vrei sa fii la current cu cele mai noi videoclip-uri ale acelui youtuber la care te-ai abonat, intra pe canalul lui si apasa pe clopotelul de langa numarul lui de abonati. Vei primi notificari la fiecare videoclip postat de acel youtuber.

Sper ca te-am ajutat. happy

| RAY a răspuns:

Din contra aia castiga banii

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti.

| deeeaqq a răspuns:

Nu vai.
Eu m-am abonat la 100+ canale și n-am plătit absolut nimic.

| Tpuist a răspuns:

Nu. Pentru că a te abona la un canal de Youtube e ca și cum ai urmării pe cineva pe Facebook/twitter/Instagram.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu trebuie sa platesti nimic. Youtube este un serviciu gratuit. Daca iti place un canal de Youtube, poti sa iti creezi cont sa accesezi butonul de abonare pe canalul respectiv si vei primi notificari atunci cand canalul respectiv posteaza ceva nou.

| Carjoi_Cata_1989 a răspuns:

Nu platesti nici pentru serviciile google.